Bal na Kociej III: Koncert Mruczeń

 

koncert mruczeń

.

4 luty 2017, godzina 19:00
Bury Kot, ul. Przechodnia 3, Białystok

.

Scenariusz: Agata ‘Oczko’ Godun
Występ wokalny: Małgorzata Gaca

.

.

Formularz zgłoszeniowy (do 22.01.2017)

.

,

.

 

ULICA KOCIA

Ulica Kocia jest małym, zagubionym światem. Jest banieczką, która z niewiadomych przyczyn wyrosła pośród zgiełku ludzkiego miasta. Tylko koty ją zauważyły – i niezwłocznie przejęły w posiadanie.

Wysłużeni weterani i śmietnikowe cwaniaki, poturbowani zabijacy i nieokrzesane włóczęgi – cała kocia zbieranina, której daleko do wymuskanego towarzystwa bogini Bast – to są właśnie goście na Kociej.

Tu czują się bezpiecznie. Tu mogą się zdrzemnąć, wymienić plotki, pochwalić się przygodami. Czasem chlapnąć coś mocniejszego zagryzając śledzikiem. I bawić się – tańczyć i szaleć do kociej muzyki, jakby nie było jutra, a żyć wciąż pozostawało dziewięć.

.

KONCERT MRUCZEŃ

Drodzy państwo! Oto macie okazję zostać świadkami niezwykłego wydarzenia! Tego zimowego wieczoru wasze serca rozgrzeje niesamowity występ wokalny: oto sama Miaulodia, najjaśniejsza gwiazda kociej estrady zaszczyci nas swoją obecnością! Przybywajcie więc tłumnie na ulicę Kocią – kocury przechery i kocice rozbójnice – wiemy, wiemy, że wszyscy kochacie Miaulodię!

.

O LARPIE

Gra przeznaczona jest dla 20-25 osób. Jej akcja osadzona jest w autorskim świecie fantasy, wykreowanego na potrzeby cyklu larpowego „Baśnie Pomiędzy”. Uczestnicy wcielają się w uczłowieczone postacie kotów, znanych z literatury i innych tekstów kultury.

Larp ten nastawiony jest mocno na narratywistyczny* element rozgrywki. Uczestnicy nie realizują żadnych celów, nie rozwiązują zagadek ani zadań, nie ma tu żadnych questów. Celem gry jest rozwijanie oraz tworzenie relacji między postaciami,  a także aktorska improwizacja sytuacji towarzyskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *