Karmazynowa Alchemia

Scenariusz: Paulina Nowis

Chamberlarp, immersja, narratywizm, fantasy.

Premiera: Białystok, 21 października 2017 r.

 

Witaj w Kardeven, świecie w którym wszystko jest możliwe.

Archipelag Kardeven to miejsce pełne utraconej magii, pogrążone w mroku twardych rządów Inkwizycji, zwanych tutaj Płomiennymi. Świat, niegdyś piękny i pełen niezwykłych stworzeń, chyli się ku upadkowi. Trwa wojna domowa. Ludzie wystąpili przeciw odwiecznym prawom i porządkowi, winnymi czyniąc tych, którzy posługiwali się niezwykłymi mocami. Są tacy, którzy jeszcze walczą, inni dożywają swych lat na wygnaniu, jeszcze inni żyją tak, jakby się nic nie stało.

 

Kardeven stanęło na granicy zagłady. Kto będzie w stanie stawić czoła nieuchronnie nadciągającym zmianom? Kto zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę? Czy uda się zatrzymać lub zmienić bieg wydarzeń?

 

Zapraszam cię, podróżnku do Karmazynowej Alchemii, zacnego przybytku, w którym możesz odpocząć, znaleźć pracę, wpić dobre piwo, posłuchać plotek lub schronić się przed Płomiennymi. Miejsce to jest doskonałym i nietykalnym azylem, przez co wiele różnych istot możesz tu spotkać. Zagraj w pirackie kości, łyknij Ognistej Róży, posłuchaj wspaniałego głosu najpiękniejszej śpiewaczki w całym Archipelagu. Jesli chcesz, przyłącz się do Szkarłatnej Kompanii, posłuchaj opowieści barmana lub potarguj z piratami o kilka cennych kamieni oraz wyrusz w nieznane.

 

Larp osadzony w klimatach fantasy, narratywistyczny i immersyjny, nastawiony na tworzenie historii razem z graczami. Gra osadzona w realiach świata autorskiego MG. Każda postać ma indywidualne zakończenie w zależności od podjętych przez nią decyzji na grze, zarówno wpływa na jej dalsze losy jak i historię świata.

” Play to lose” nie bój się podejmować ryzyka, eksploruj i twórz razem z pozostałymi graczami i MG.